“Fermada bir YMB markasıdır.” YMB Teknolojik Ürünler Pazarlama San. Tic. A.Ş,, A GRUP Bünyesindeki özgün ürünlerin pazarlanması ve çeşitli uluslar arası üreticilerin yurt içi distribütörlük faaliyetlerini sürdürmek amacıyla 2013 yılında kurulmuştur. Bu faaliyetlerin yanı sıra, profesyonel olarak Pazar araştırma ve geliştirme, temsil hizmetleri, ithalat ve ihracat hizmetleri de vermeyi planlamaktadır.

A GRUP’un kırk yılı aşkın imalat deneyimini arkasına alan YMB, ülkemize ve sanayi sektörlerine katma değer yaratacak ürünlerin yurt içi ve yurt dışı pazarlamasında aktif rol oynayarak ülke ekonomisine yeni marka ve değerler katmayı hedeflemektedir.

Tuzla İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi’nde araştırma ve çalışmalarına başlayan firma, ivedilikle, otomasyon alanında ilk distribütörlük anlaşmasını imzalamıştir. Aynı zamanda, otomotiv ve beyaz eşya sektöründe köklü bir prestije sahip A GRUP firmalarının kabiliyetlerine destek verecek ve iş alanlarını geliştirecek optimum firsatlar için tedarikçi ve müşteri geliştirme çalışmaları da yapmaktadır. Grup firmalarının başlıca kabiliyetleri şunlardır: Plastik Enjeksiyon, Şişirme, Ekstrüzyon, Manüel ve Otomatik Boyama, Serigrafi, Metal Enjeksiyon ve İşleme, Klima Eşanjör İmalati, Kalıp Tasarım ve İmalati, Otomasyon ve Prototip Tasarım ve İmalati, Ar-Ge ve Ür-Ge projeleri geliştirme. Sadece grup firmalarının kabiliyetleri ya da markaları değil, grup dışı firmalar için de profesyonel olarak bu hizmetleri verebilecek yapıdadır. Bu doğrultuda, YMB Teknolojik Ürünler Pazarlama San. Tic. A.Ş. geleceğe güvenle bakmakta ve tüm paydaşlarını, katma değer katacağı birer iş ve proje ortağı olarak görmektedir.